Mazda Toruń | salon sprzedaży, serwis, części zamienne, akcesoria Mazda 3

Aktualności

Zagrali z pompą!

Toruńska MotoOrkiestra zebrała ponad 6.000 złotych! Jak na debiut to bardzo dobry wynik.

W tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy zagrali fani motoryzacji. Na toruńskich Jordankach już od rana rozbrzmiewała muzyka płynąca z wydechów wyczynowych samochodów sportowych. Uczestnicy pierwszej w Toruniu MotoOrkiestry nie szczędzili grosza i bardzo chętnie wykupywali prawe fotele rasowych maszyn. Kolejki ustawiały się do driftowozów ze stajni Valvoline PUZ Drift Team, rallycrossowych potworów Michała Guranowskiego i Andrzeja Szyszkowskiego czy bardziej popularnych rajdówek z logiem Fiata, Hondy oraz Citroena na masce. Młodsi miłośnicy czterech kółek mogli skorzystać z jazd quadami czy off-roadowymi modelami zdalnie sterowanymi. Było też trochę o bezpieczeństwie dzięki symulatorowi dachowania Toruńskiej Akademii Jazdy.

Najwięcej atrakcji i emocji wzbudzały oczywiście przejażdżki na prawym fotelu sportowych samochodów. Ponad dwustu śmiałków wykupiło specjalne bilety uprawniające ich do ekstremalnej i wyjątkowej przejażdżki we wnętrzu driftowozu, rajdówki czy rallycrossowego potwora. Niemal każdy, kto znalazł w sobie odwagę i otworzył portfel, wysiadał z szerokim uśmiechem i wypiekami na twarzy. Niektórzy, po wrzuceniu do orkiestrowych puszek nieco grosza, woleli oglądać popisy kierowców zza barierek. A ci nie szczędzili opon, paliwa i układów napędowych fundujących ponad tysięcznej publiczności niesamowite show.

Swój mały wkład w przygotowania i organizację toruńskiej MotoOrkiestry miała również Mazda. Do zadań specjalnych toruńskiego sztabu został użyczony jeden z bardziej praktycznych modeli - Mazda5. Specjalnie oklejony "japończyk" pełnił również rolę biura zawodów podczas samej imprezy. Uczestnicy MotoOrkiestry mieli również okazję wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane m.in.: przez salon Mazdy w Łysomicach. Dzięki wspólnej akcji i niesamowitego odzewu torunian udało się zebrać kwotę ponad 6.000 złotych.

Więcej informacji oraz zdjęć z przebiegu MotoOrkiestry na stronie współorganizatora - www.jazdamiejska.pl.

Autor: MJ

Mazda Kujawsko Pomorskie

BEDNARSCY sp.j., Łysomice k/Torunia, ul. Gdańska 4, tel. (56) 622 99 00, e-mail: mazda@mazda.torun.pl Bednarscy rzetelna firma

© by FDP Media